Antivirus & Antimalware

Kurumlar için hızlı, efektif, ölçeklenebilir koruma sunarak, güncel tehlikelerden korur. Sunucular, thin-client ve uçnoktalar için idealdir. Uygulamalarınızın tanımlanarak, tanımsız uygulamalarınızın izinsiz çalışmasını yada kurulmasını engeller, bilgisayar üzerindeki tüm portların ve erişimlerin takip edilebilmesini ve kapatılmasını sağlar, güncel zafiyetlerden korunmak için güncelleme ve yamalama çözümleri sunar, güncel virus ve malware tehlikelerine karşı sisteminizi korur.

HEMSS 4 güvenlik modülünden oluşur ; Application Control (Uygulama Kontrolü) , Device Control (Aygıt Yönetimi), Patch and Remediation (Yama ve Iyileştirme), Antivirüs.

HEAT Software Uygulama Kontrolü

Tanımlanmamış, bilinmeyen, güvenilmeyen uygulamaların çalıştırılmasını engelleyerek virüs ve malware koruması sağlarken hafıza tabanlı tehlikelerin de önüne geçer.

Beyazliste yöntemi ile tanımlanmış uygulamalar haricindeki istenmeyen yada izin verilmemiş uygulamarın çalışmasını engeller.

Güvenilen yazılımları tanıyarak çalıştırılmasını ve yetkilendirilmesini sağlarken diğer yetkisiz yazılımları engeller.

Cryptolocker ve ransomware tehlikelerine karşı detaylı uygulama kontrolü ile tam koruma sağlar.

Tanınmayan uygulamaların çalışmasını engelleyerek anti-virus imzası geliştirilmesini beklemeden Zero-day saldırılarına karşı korur.

Tüm çalıştırılabilir dosya tiplerini desteklemektedir ; .EXEs, .DLLs, .COMs, vb.

Tüm uygulama olaylarını (Izinli/Engellenen) kayıt ederek tüm uygulama aktiviteleri ile ilgili gelişmiş raporlar sunar.