Kariyer planlamanıza ATAsoft ile yön verin

Sistem-Yazılım Geliştirme ve Süreç Yazılımları konusunda 2005 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemizi insan kaynağına verdiğimiz önem ile geleceğe taşıyoruz. Dinamik, uzman, müşteri memnuniyeti odaklı çalışanı ile yenilikçi ve gelişmeye açık, müşteri bağımlılığını sağlamış, insana ve teknolojiye yatırım yapan, planlı büyümeyi amaçlayan, değer yaratan kurumsal bir şirket olarak sürekli büyümekte ve gelişmekteyiz.

ATAsoft olarak, verimlilik ve üretkenliği arttıran, müşterilerilerimizin geliştirme süreçlerini iyileştiren teknolojilerin, ancak ekip çalışmasıyla gelişeceğine inanıyoruz. Teknolojinin ancak yaratıcılıkla ve özgür fikirlerle birleştiğinde bir anlam ifade edeceğine inanıyoruz, ATAsoft’da görev yapan her çalışan, özgün fikirlerini geliştirip paylaşmaya teşvik edilir.

Bireyleri ekip çalışmasına, sorumluluk üstlenmelerine ve inisiyatif kullanmalarına teşvik ederek işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmaya odaklanmalarını sağlamak. Böylece kişilerin katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.


Takım arkadaşı olmak için bize ulaşın.