İhtiyacınız kadar sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizi boş olarak alıp kendi etiket yazıcınızdan basabileceğiniz gibi, dilerseniz elle yazabilir, dilerseniz bize baskılı olarak sipariş verebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniştir. Anaç dikimlerinde dahi kullanabilirsiniz. Bodur, yarı bodur, klasik veya elma, armut vb.

Ürün isimlerini yazmak için ek bir ücret söz konusu değildir. Ancak bir ürün isminden minimum 100 adet sipariş etmelisiniz. Siyah logolu çalışmalarda sayı sınırımız olmayıp, renkli logolu çalışmalarda sipariş miktarınız minimum 5000 adettir.

25 x 217 mm Standart Fidan Etiketi ;

Gövde çapı 27mm ve daha küçük olan fidan ve süs bitkileri için hazırlanmıştır. İlk boğum 27mm ikinci boğum ise 20mm çapındadır. Eni 25mm olup yazım alanı 107mm’dir.  Bu ölçüye sahip 3 farklı kalitede ürünümüz bulunmaktadır.

25 x 260 mm Standart Fidan Etiketi ;

Gövde çapı 32mm ve daha küçük olan fidan ve süs bitkileri için hazırlanmıştır. İlk boğum 32mm ikinci boğum ise 24mm çapındadır. Eni 25mm olup yazım alanı 140mm’dir.Kalın gövdeli meyve fidanları ve tijli süs bitkileri için idealdir.

20 x 200 mm Standart Fidan Etiketi ;

Gövde çapı küçük olan fidan ve süs bitkileri için hazırlanmıştır. (Asma, Kivi, Zeytin, Gül, Nar vb.) İlk boğum 20mm ikinci boğum ise 10mm çapındadır. Eni 20mm olup yazım alanı 110mm’dir.

17 x 170 mm Standart Fidan Etiketi ; (Yeni Ürün)

Gövde çapı küçük olan fidan ve süs bitkileri için hazırlanmıştır. (Asma, Kivi, Zeytin, Gül, Nar vb.) İlk boğum 20mm ikinci boğum ise 10mm çapındadır. Eni 17 mm olup yazım alanı 80mm’dir.  Üzerine gelecek bilgileri kurşun kalem, tükenmez kalem, asetatlı kalem yada barkod yazıcınızdan yazdırabilirsiniz.